NELER YAPIYORUZ

ABAYAPI zemin sistemleri ithal iç mekan malzemeleri konusunda 15 yılı aşkın süredir iş tecrübesi ve referansları ile sektörde tanınan, bilinen ve güven duyulan bir firma olmuştur.

Uzmanlık alanı olan Zemin kaplama Sistemleri konusunda faaliyet gösteren ABAYAPI müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği alanında güven duyulan firma olmuştur.

Firmamız tüm zemin kaplamaları ( Vinil zemin , linolyum zemin , kauçuk zemin ,karo-rulo halı, yükseltilmiş döşeme , epoksi zemin kaplamaları ) konusunda uzman satış ve uygulama ekibi ile taahhüt işlerini başarı ile tamamlamatadır.

ABAYAPI | Kurumsal

Aynı zamanda Asma tavan sistemleri ve bölme duvar sistemleri konusunda da faaliyet gösteren firmamız Üniversite,Okul,Hastane, İş merkezi ,Ofis gibi ticari alanlara ait her türlü modern iç mekan malzemelerinin satış ve uygulamasını yapmaktadır.

BAKIŞ AÇIMIZ

Tüm sektörlerde mimari, planlama ve endüstriyel tasarımı kapsayan, ödüllü uluslararası ürünleri kullanarak, tasarım ve işlevselliği bir araya getirmek için çalışmaktayız.

TASARIMSAL 100%
KURUMSAL 100%
BAĞIMSIZ 100%
İŞLEVSEL 100%
PLANLI 100%
KALİTELİ 100%

BENZERSİZ SÜRECİMİZ

Her işi bir proje olarak değerlendirip, projenin tasarım sürecinden teslim sonrası kontrolüne kadar oluşturduğumuz kalite standartları ile müşterimizin isteklerine tam anlamıyla karşılık bulan bir kılavuza sahibiz.

Abayapı | Konsept

KONSEPT

Yaptığımız her işte, sizlerin isteklerini en ince ayrıntısına kadar algılayıp sizlere en iyi çözüm ile gelmek için konsept geliştirmekteyiz.

Abayapı | Planlama

PLANLAMA

Sunduğumuz hizmet ve ürünlerde, talebinize en uygun maliyetli,kalitede ve sürede planlama yapılarak sonuca ulaşılmaktadır.

Abayapı | Tamamlama

TAMAMLAMA

İş tamamlaması uzman ekiplerimiz tarafından sağlandıktan sonra kontrol listelerimiz ile kalite kontrol yapılıp iş teslimi gerçekleştirilir.

SÖZÜMÜZ

Yaptığımız her proje ve hizmette en kıymetli değerlerimizi korumaya kararlıyız.

Gerçekleştirdiğimiz işlerin tamamında; Tasarımın inceliklerini kullanmaya, yaptığımız işin işlevsel olmasına, planlı, kaliteli ve marka bağımsız çözüm sağlamaya tüm kurumsal kimliğimiz ile sunmaktayız.

ABAYAPI | Sözümüz